COPENHAGEN
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

# 1 hey what, what the fuck, everybody on drugs

+4
sonja
peter
georgiana
Plotkara
8 posters

Go down

# 1 hey what, what the fuck, everybody on drugs Empty # 1 hey what, what the fuck, everybody on drugs

Pisanie by Plotkara Nie Kwi 04, 2010 10:44 pm

# 1 hey what, what the fuck, everybody on drugs Tumblr_kzsnb5mE201qaybcco1_500
hej kociaki <3
dzisiaj w końcu nasze miasto odżyło, dlatego specjalnie na tą okazję założyłam swoją nową kreację haute couture od chanel, którą miałam włożyć na Oscary i wyszłam w miasto. zebrałam mnóstwo pochwał od modelek, fotografów oraz projektantów, oczywiście to musieliście wiedzieć. wytańczyłam się w swojej małej czarnej, a teraz siedzę z moim blackberry w loży dla vipów i opisuję wam wszystko co dzieje się w naszym mieście. zaczniemy?

W mieście pojawiła się nowa piękność, oczywiście nie tak piękna, urocza, wspaniała, perfekcyjna jak ja. Jej imię to Lindsey i jeżeli moi informatorzy się nie mylą, jest to wiecznie najarana ziołem holenderka, która lata po domu wyłącznie w drewnianych chodakach. Jeżeli macie zamiar kupywać teraz mieszkanie, kupcie sobie te, z którego widać jej apartament. Bynajmniej, L. od razu zaczęła flirtować z Jerrym, który załamany swoim rozstaniem dawno, dawno temu z Sonją, zainteresował się naszą rastamanką. Jednak J. musiał dramatyzować i wykłócać się o to, że zlał się w spodnie, choć on tłumaczył że to turecka kawa z wózka przy głównej. S. przyłapano w Aurze gdzie przystawiała się do innego nowego w mieście - Simona. S. i S. - pięknie razem ze sobą brzmią. Więc jak mówiłam - zostali przyłapani. Na czym? Na tym, co robią wszyscy, jednak niektórzy - jak JA - o wiele lepiej przy tym wyglądają. J. wtedy musiał wparować do klubu i przerwać S. penetrowanie bokserek jej partnera, S. Sytuację rozładowała L., która wyciągnęła nieszczęśliwego J. do parku, gdzie snuli swoje romantyczne brednie. Rano widziałam również przy deptaku niejaką Georgianę, w delikatesach gdzie kupowałam trochę wina na kaca. Nie wyróżniała się niczym, jednak może nas zaskoczy?

Listy
Slyszalas o otwarciu nowego klubu koło butiku Burberry? Podobno otwarcie ma się odbyć w czyjeś 18 urodziny.
Oczywiście że słyszałam. To ja jestem oczami i uszami całej Kopenhagi. Schowaj się do skrzyni, przykryj ją kilogramami styropianu a ja siedzac nawet na rollercoasterze w Tivoli usłyszę jak zapalasz papierosa. Wiem również kto organizuję to przyjęcie. Ale żeby nie psuć niespodzianki, powiem tylko że to ktoś nowy w mieście.

Teraz kończę i ruszam na podbój słodkich chłopców. Będzie wielka uczta.
x o x o - Plotkara
Plotkara
Plotkara
wtajemniczona no.

Liczba postów : 2
Gity : 6
Join date : 26/04/2009

Powrót do góry Go down

# 1 hey what, what the fuck, everybody on drugs Empty Re: # 1 hey what, what the fuck, everybody on drugs

Pisanie by georgiana Nie Kwi 04, 2010 10:48 pm

wow. plotkara o mnie wspomniala
georgiana
georgiana
kotku, mrauu.

Buźka : willa holland
Liczba postów : 51
Gity : 6
Join date : 04/04/2010
Age : 32

Powrót do góry Go down

# 1 hey what, what the fuck, everybody on drugs Empty Re: # 1 hey what, what the fuck, everybody on drugs

Pisanie by peter Nie Kwi 04, 2010 11:04 pm

wtf, a gdzie ja?
peter
peter
kotku, mrauu.

Buźka : sean o'pry
Liczba postów : 37
Gity : 4
Join date : 02/05/2009

Powrót do góry Go down

# 1 hey what, what the fuck, everybody on drugs Empty Re: # 1 hey what, what the fuck, everybody on drugs

Pisanie by sonja Nie Kwi 04, 2010 11:44 pm

lol lol lol
ale z tej sonji dziwka.
sonja
sonja
kotku, mrauu.

Buźka : Jessica Stam
Liczba postów : 94
Gity : 10
Join date : 26/04/2009
Age : 34

Powrót do góry Go down

# 1 hey what, what the fuck, everybody on drugs Empty Re: # 1 hey what, what the fuck, everybody on drugs

Pisanie by andreas Wto Kwi 06, 2010 12:08 am

o andreasie jeszcze uslyszycie! Very Happy
andreas
andreas
kotku, mrauu.

Buźka : cole mohr
Liczba postów : 32
Gity : 3
Join date : 05/04/2010
Age : 32

Powrót do góry Go down

# 1 hey what, what the fuck, everybody on drugs Empty Re: # 1 hey what, what the fuck, everybody on drugs

Pisanie by skye Wto Kwi 06, 2010 10:26 am

bez kitu
skye
skye
kotku, mrauu.

Buźka : mischa barton
Liczba postów : 29
Gity : 9
Join date : 04/04/2010
Age : 34

Powrót do góry Go down

# 1 hey what, what the fuck, everybody on drugs Empty Re: # 1 hey what, what the fuck, everybody on drugs

Pisanie by georgiana Sro Kwi 07, 2010 12:09 am

bedzie ostrrrro
georgiana
georgiana
kotku, mrauu.

Buźka : willa holland
Liczba postów : 51
Gity : 6
Join date : 04/04/2010
Age : 32

Powrót do góry Go down

# 1 hey what, what the fuck, everybody on drugs Empty Re: # 1 hey what, what the fuck, everybody on drugs

Pisanie by skye Sro Kwi 07, 2010 2:01 am

no to niezle teraz plotkara obsmaruje skye. nie ma co.
skye
skye
kotku, mrauu.

Buźka : mischa barton
Liczba postów : 29
Gity : 9
Join date : 04/04/2010
Age : 34

Powrót do góry Go down

# 1 hey what, what the fuck, everybody on drugs Empty Re: # 1 hey what, what the fuck, everybody on drugs

Pisanie by simon Sro Kwi 07, 2010 3:35 am

czyzby za dzisiejsza noc, hahah?
simon
simon
kotku, mrauu.

Buźka : Chace Crawford
Liczba postów : 26
Gity : 6
Join date : 04/04/2010
Age : 35

Powrót do góry Go down

# 1 hey what, what the fuck, everybody on drugs Empty Re: # 1 hey what, what the fuck, everybody on drugs

Pisanie by tallulah Pią Kwi 09, 2010 4:21 pm

oj, braciszek troche narozrabial widze
tallulah
tallulah
kotku, mrauu.

Buźka : kamila filipcikova
Liczba postów : 37
Gity : 3
Join date : 07/04/2010
Age : 30

Powrót do góry Go down

# 1 hey what, what the fuck, everybody on drugs Empty Re: # 1 hey what, what the fuck, everybody on drugs

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach